Multižánrový hudebník eLKa boří mýty o freestylerech!

Znáte to, sobota večer, klub plný lidí, co nedočkavě vyhlížejí svého oblíbeného freestylera eLKu s vytahanými kalhotami, obřím trikem a kšiltovkou na hlavě, až rozboří klub svým vytříbeným freestyle stylem. Místo toho vtrhne na scénu vkusně upravený, se skvěle padnoucím oblečením, charizmatickým projevem a novým žánrem.

eLKa dokázal nemožné, a to přejít z hiphopu do líbivého POPu, který ale není prvoplánový. Jeho songy odráží nelehký život, který si sám prožil, jenž má vždy jasný vzkaz (převážně pro mladší generaci), a to: být za každých okolností slušná, vděčná a skromná osobnost, co nad věcmi přemýšlí a má nadhled.

Tento fakt dokonale reflektuje z brusu nový song „Na Nebi“, který má velké ambice stát se obrovským hitem! eLKa v něm vychází z nedávné tragické události, jenž fatálně ovlivnila jeho život i tvorbu. Pro tento srdcervoucí song si vybral nadanou multižánrovou umělkyni Olgu Lounovou, která svým něžným hlasem dokonale dokresluje celou atmosféru songu.

Za brilantním textem stojí sám eLKa, který tímto chtěl vzdát hold a čest památce osobě, co byla, je a vždy bude jeho srdci nejblíže.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QY-4ABIjyyg&ab_channel=eLKaOfficial

Zpět do obchodu