"Nemůžu" ? eLKa ale může přinést do českého popu víc, než si myslíte..

Ano, ano pro některé neuvěřitelné, ale potvrzuje se, že změna je obrovská a za nás rozhodně k lepšímu. V českém hip hopovém prostředí zavládnul možná smutek, po ohlášení poslední desky kláštereckého jezdce s batohem na zádech, který má za sebou bohatou kariéru plnou kvalitních desek. Nicméně tvrdého hip hopera vystřídal vkusně oblečený muž s chováním gentlemana a přenechal cestu svému klidnějšímu JÁ.

První skladba, kterou napsal pro svou přítelkyni Kláru, se pomalu stává pilířem jeho nové tvorby a vytváří romantickou atmosféru pro spoustu páru na síti Tik Tok, kde se hlavně refrénem vyznávají lidé svým drahým polovičkám. 

Člověk by si řekl, že v českých vodách nic nového. Skladby o lásce, hvězdách a vesmíru s občas, až moc jednoduchým textem a chytlavým refrénem. To u tohoto interpreta nebývá zvykem. Jeho texty nás dost zaujaly, už z předešlé tvorby, a co nás zaujalo při prvním živém vystoupení nejvíce ? Improvizace !!! Ano sem patří rozhodně 3 vykřičníky. Protože to, co předvádí eLKa za práci s publikem při vymýšlení "Teď a tady z místa, na kterém právě stojí" je k neuvěření.

Tohle rozhodně patří mezi nepopsatelné zážitky, které jsme v českém popu ještě neviděli. Kam až se tento interpret profreestyluje, budeme se zájmem rozhodně sledovat.

 

https://www.youtube.com/watch?v=DllDyDdGWbI&ab_channel=eLKaOfficial

Zpět do obchodu