Poslední výstřel z Klášterce nad Ohří. eLKa uzavře kapitolu skrze Kroniku cestovatele

Jednou něco začíná a jednou to taky končí. I tato otřepaná fráze by se dala použít na adresu nejznámější rapové součástky z Klášterce nad Ohří. eLKa zaznamenal celou řadu úspěchů skrze disciplínu známou jako freestyle, ale ani ve studiu nezůstal pozadu. Dokládá to třeba vtipný projekt Led’N’Ice, ale i početná řada sólových desek, která se letos rozroste ještě o jeden kus. Poslední, konečný, rozlučkový…

Dle názvu je jasné, že se navazuje na starší disky „Deník Cestovatele“ a „Zápisník Cestovatele“. Rodák z ústeckého kraje pojmenoval završení trilogie „Kronika cestovatele“ a hned úvodní skladba dává jasně najevo, že si eLKa nenechal do své cesty nikdy kecat a ovlivňovat.

Pokud jde o výsledný tracklist, tak v něm můžeme za mikrofonem naleznout tváře jako Refew, Jakub Raif, Patrik Malcovský, Torry nebo ChuliGuns. Pestré složení je také v kolonce přizvaných producentů, i když není samozřejmě žádným překvapením, že nejvíce prostoru zde dostal již dříve prověření Dalda. Vybráno bylo nakonec dvacet skladeb, což je víc než slušná porce pro důstojnou rozlučku.

 

 

Zpět do obchodu